right-logo

جستجو

main-logo

  • تلگرام
  • اینستاگرام

همه چیز در مورد StreamLine Mic

 


کیفیت صدای طبیعی و منحصر بفرد سمعک های جدید سیگنیا به گونه ایست که صدای طبیعت را تکرار میکنند، اما با بلوتوث کوچک و فوق العاده StreamLine Mic ، سمعک های جدید Signia تبدیل به چیزی فراتر از سمعک میشوند و میتوان از چهار تجربه در یک زمان لذت برد! تماس های تلفنی بی سیم، گوش دادن به موسیقی و بهتر از همه اینها کیفیت صدای استریو سمعک های Signia و Streamline Mic !

 

  • Streamline Mic ، بلوتوثی جیبی، همراه با لوازم جانبی مانند سیم (با طول های مختلف)، کیف کابل شارژ USB ، کابل برق USB و پلاگین میباشد و بطور خلاصه قابلیت های زیر را دارد که در ادامه شرح میدهیم:

• اتصال (pairing) خودکار با سمعک ها، جریان صوتی بی سیم با کیفیت استریو برای شنیدن موسیقی و تماس تلفنی بی سیم
• میکروفن بی سیم برای کمک به شنیدن صدای گوینده حداکثر تا فاصله ۲۰ متر
• کلیپ چرخشی
• دکمه چندمنظوره


در واقع با استریم سمعک های شما میتوانند به عنوان هدست موبایل یا هدفون بی سیم عمل کنند که به منظور راحتی در استفاده از تلفن همراه میتوانید بدون خارج کردن موبایل از جیب یا کیفتان تماس های خود را پاسخگو باشید بعلاوه اینکه کیفیت صدای استریو را از هر نوع دستگاه بلوتوث، تلفن همراه، کامپیوتر شخصی و لپ تاپ انتقال میدهد. حتی به هنگام تماشای تلویزیون و انتقال جریان مستقیم صدا به سمعک ها از طریق اکسسوری Streamline Mic نیازی به قطع کردن صدای تلویزیون به صورت دستی نیست و میتوانید انتقال تماس را در صورتی که از سمعک دوگوشی استفاده میکنید، به هر دو سمعک خود داشته باشید که باعث افزایش کیفیت مکالمه نیز میشود.

 

  • شما با استریم لاین میک، یک جفت هدفون استریوی بی سیم با کیفیت بسیار بالا برای انتقال جریان صدا دارید که مستقیما از طریق بلوتوث، صدا را از تلفن، موسیقی، کتاب های صوتی و... به سمعک ها منتقل میکند. از همه جذاب تر، Streamline Mic یک نوع میکروفن بی سیم برای درک بهتر گفتار در محیط های پرچالش است! و بعنوان یک میکروفن از راه دور عمل میکند تا در محیط های دشوار شنوایی مانند جلسات پر سروصدا به شما کمک کند و بتوانید صدای گوینده را به وضوح بشنوید بطوری که انگار کنار شما ایستاده است. همچنین با اپلیکیشن myControl نیز میتوانید به صورت بی سیم Streamline Mic را برای راحتی بیشتر کنترل کنید، اگرچه لزوما برای استفاده از StreamLine Mic به اپ نیاز ندارید ولی میتوانید از App Signia نیز بعنوان یک کنترل از راه دور برای کنترل صدای میکروفون استفاده کنید.

 

  • در حال حاضر، StreamLine Mic با تمام سمعک های Signia Xperience و Signia Nx با قابلیت بلوتوث سازگار است و اتصال مستقیم به دستگاه های زیر را امکان پذیر میکند:

• دستگاه های اندرویدی دارای بلوتوث
• دستگاه اپل دارای بلوتوث
• رایانه های شخصی، لپ تاپ ها و تلفن های قدیمی تر دارای بلوتوث
البته نسخه بلوتوث همه این دستگاه‌ها، باید 4.2 یا بالاتر باشد.


همچنین استریم را میتوان با حداکثر 8 دستگاه بلوتوث جفت کرد، با این وجود، تنها یک منبع بلوتوث میتواند بطور همزمان استفاده شود. جفت شدن باید فقط یک بار انجام شود، استریم به طور خودکار به اولین دستگاه بلوتوث در دسترس متصل میشود و برای جابجایی به دستگاه دیگری، اتصال بلوتوث دستگاه فعال باید غیرفعال شود.


نکته دیگر اینکه استریم تا 6 ساعت کارکرد باتری را با عملکرد کامل، یعنی پخش مداوم، ارائه میدهد (شارژ کامل تقریباً 2 ساعت طول میکشد). استریم را میتوان از طریق USB یا پلاگین معمولی شارژ کرد (تمام کابل های لازم در بسته موجود است). وضعیت شارژ را میتوان از طریق رنگ های مختلف نشانگر وضعیت برق دستگاه بطور بسیار مستقیم دنبال کرد که در ادامه توضیح میدهیم.

 


Streamline Mic را چگونه به سمعک خود متصل کنید؟ با سه گام ساده:
1. استریم را روشن/خاموش کنید.
2. سمعک ها را روشن/خاموش کنید.
3. هر دو سمعک را در کنار Streamline Mic قرار دهید (حداکثر فاصله ۲۰ سانتی متر). روند اتصال بطور خودکار شروع میشود و به محض اینکه اتصال صورت گرفت وضعیت نشانگر زرد رنگ میشود.


Streamline Mic را با دستگاه های مجهز به بلوتوث (مانند گوشی هوشمند) در ۳ مرحله متصل کنید:


1. از روشن بودن بلوتوث دستگاه مطمئن باشید. (از طریق منوی تنظیمات)
2. دکمه multi function در Streamline Mic و دکمه ی + را همزمان به مدت ۶ ثانیه نگه دارید. صفحه نمایش رنگ آبی را فلش میزند ( هم اکنون ۳ دقیقه زمان دارید تا اتصال صورت گیرد).
3. بر روی Streamline Mic در منوی بلوتوث دستگاه خود کلیک کنید. اگر از شما کد خواست 0000 را وارد کنید. به محض اینکه اتصال صورت گرفت صفحه نمایش رنگ آبی را نشان میدهد. همچنین اتصال (pairing) تنها یکبار لازم است تا صورت گیرد، در دفعات بعدی به محض روشن بودن سمعک، استریم و بلوتوث، اتصال صورت میگیرد.

 

  • رنگ های مختلف نمایشگر هوشمند LED نشانگر چه وضعیتی هستند؟

صفحه نمایش هوشمند LED نمای کلی از دستگاه های متصل، عملکردهای گوناگون و وضعیت باتری StreamLine Mic را نشان میدهد.

نمایشگر باتری:
نارنجی چشمک زن: استریم هنگام خاموش شدن شارژ میشود.
نارنجی: شارژ کامل شده و استریم خاموش است.
سبز: استریم روشن و شارژ نمیشود.
سبز کمرنگ: شارژ‌کامل شده و استریم روشن است.
قرمز: باتری ضعیف است.


نمایش وضعیت:
زرد چشمک زن: در جستجوی سمعک.
زرد: استریم تنها به سمعک ها متصل شده است.
سبز چشمک زن: تماس تلفنی
سبز: تماس تلفنی برقرار شده است.
آبی چشمک زن: استریم آماده ی اتصال به دستگاه های مجهز به بلوتوث (مانند تلفن هوشمند) است.
آبی: استریم به دستگاه مجهز به بلوتوث متصل شده است.
سرخابی مایل به قرمز: میکروفن از راه دور در دسترس است.
سرخابی: میکروفن بی سیم فعال است.
نارنجی: جریان صوتی، مثلا موسیقی برقرار شده است.

 

منوی موبایل سایت