right-logo

جستجو

main-logo

  • تلگرام
  • اینستاگرام

سمعک هوشمند وایرلس چیست؟

سمعک هوشمند:

این سمعک نسل دوم سمعک های دیجیتال بوده که قابلیت انطباق با شرایط محیط های مختلف شنیداری را دارند. این گروه از سمعک با برخورداری از ردیاب های سیگنال گفتار ، گوینده را در محیط جستجو کرده و صدای وی را به خوبی تقویت می کنند . با استفاده از این گروه از سمعکها ، صداهای بلند ، گفتاری و آرم در مدارات پردازشی مجزا پردازش و تقویت و در نهایت تلفیق شده و به این ترتیب امکان شنوایی ایده آل فراهم می شود.

یک مثال برای سمعک های هوشمند:

به عنوان مثال در محصولات تولیدی  گروهی از شرکت های سمعک،صداهایی با سطح شدت بلند به اندازه صداهایی با سطح شدت آرام و معمولی تقویت نمی شوند و بنابراین کاربر با آرامش کامل از شنیدن صدا در محیط های مختلف لذت می برد . تنظیم این گروه از سمعک به وسیله کامپیوتر انجام شده و بسته به نوع و مدل سمعک ، درباندها و کانالهای مختلف به خوبی قابل تنظیم هستند.

درباره سمعک هوشمند وایرلس:

سمعک های وایرلس یا به عبارتی بلوتوث دار با شبیه سازی عملکرد گوش طبیعی از پیشرفت ترین تکنولوژی ساخت سمعک برخوردار هستند. این گروه از سمعکها علاوه بر برخورداری از ویژگی پیشرفته سمعکهای هوشمند مانند ردیاب های سیگنال گفتار و مدارات پردازشی پر سرعت ، قابلیت برقراری ارتباط همزمان بین دو سمعک (در موارد تجویز دو گوشی سمعک ) امکان برقراری ارتباط با موبایل و تلویزیون را نیز از طریق بلوتوث دارا هستند.

سمعک وایرلس wireless

یک مثال برای سمعکهای وایرلس wireless:

برای مثال با استفاده از سمعگ هوشمند وایرلس ، درک گفتار به میزان چشمگیری افزایش یافته و کابر به راحتی میتواند لذت شنیدن صدای طبیعی را با بیشترین رضایتمندی تجربه کند . علاوه بر آن این گروه از سمعک ها، علاوه بر قابلیت ردیابی اتوماتیک سیکنال گفتاری ، امکان تمرکز بر صدای گوینده در جهت دلخواه به انتخاب کاربر را برای وی فراهم می کند . سمعک های وایرلس به وسیله کامپیوتر مجهز به بلوتوث در طیف وسیعی از باندها و کانالهای مجزا قابل تنظیم هستند.

منوی موبایل سایت