right-logo

جستجو

main-logo

  • تلگرام
  • اینستاگرام

تاثیر نوع گارانتی بر قیمت سمعک

A 0517 BTE hearing-aid bntbxg Aتاثیر نوع گارانتی بر قیمت سمعک

از عوامل بسیار مهم دیگر که بروی قیمت سمعک تاثیر گزار است نوع گارانتی آن می باشد سمعک بدون گارانتی و خدمات بعد از فروش کالائی بی استفاده و بدون کاربرد است چرا که فروش یک سمعک در واقع آغازی برای ارائه خدمات و سرویس بعد از فروش می باشد که نه تنها وقت زیادی را در جلسات مکرر طلب می کند بلکه گاهاً هزینه های زیادی را نیز دارد که بسته به نوع گارانتی و مدت آن بر عهده شرکت توزیع کننده سمعک و ادیولوژیست تجویز کننده سمعک میباشد . جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید قسمت گارانتی سمعک را مطالعه فرمائید.

آیا سمعک گران است ؟

باید اذعان کنیم که سمعک واقعا گران نیست. استفاده از علوم و تکنولوژی روز دنیا ،تخصصی بودن دانش تولید آن، فرآیند پیچیده و گاهاً کلافه کننده تنظیم و تجویز آن و ارائه خدمات بعد از فروش در سطح بسیار مطلوب همه وهمه عواملی هستند که در ارائه یک سمعک به بیمار دخالت دارند. از سوی دیگر باید در نظر بگیریم که سمعکهای موجود در دنیا در تعداد بسیار کم تولید می شوند که این امر باعث افزایش قیمت آنها می گردد. برای مثال در سال 2011 فقط 8 میلیون و 700 هزار سمعک در سراسر جهان تولید شده است که با توجه به تنوع مدلها و کارخانه های تولید کننده عدد بسیار پائینی محسوب می گردد.

با اين حال قيمت سمعك به عوامل مختلفي نظير ظاهرآن، ظرافت آن و تكنولوژي به كار رفته در آن بستگي دارد.عموماً قيمت سمعك به ميزان تحقيقات و پژوهش هاي انجام شده براي آن تكنولوژي و كيفيت اجزاء آن بستگي دارد. هر چه سمعك كوچكتر باشد تجهيزات مدارات الكترونيكي آن پيچيده تر بوده و بنابراين گرانتر است ، با اين حال شما مي توانيد در محدوده قيمت متوسط، سمعكهاي خوب و سودمندي را تهيه كنيد.

منوی موبایل سایت